Andi e ndez atmosferën duke vallëzuar me vajza bukuroshe

Andi Artani ka treguar gjithmonë që është person që dëshiron ta shijoj jetën.

Ashtu edhe po bën si duket nga postimet që po sjell, shkruan InfoKosova.

Së fundmi në insta story postoi një video duke vallëzuar me vëllaun e tij dhe disa vajza bukuroshe.

Shikojeni videon e binduni./InfoKosova/