Andi i bën video fshehur Melises:Pas kësaj video Melisa do e thyej…

Andi dhe Melisa po dëshmojnë scilën herë se po kalojn mjaft mirë si çift.

Ata shihen gjithmonë të lumtur pranë njëri tjetrit, shkruan InfoKosova.

Mirëpo është Andi që i ka bërë video Melises ku dëgjohet në sfond duke kënduar në gjuhën angleze.

”E di që do thyhet ps4 pas kësaj video” shkruan Andi duke etiketuar Melisen./InfoKosova/

Shiko videon: