Andit ia mbyllin lokalin

Pasi z.hgënjeu shumë fansa dhe nuk doli mirë në sy të shqiptarëve Andit të Për’puthen i ka ndodhur një tjetër diçka jo e mirë.

Burime për JOQ ALBANIA bëjnë me dije se Andit i kanë mbyllur lokalin që ai e hapi me aq bujë, bëhet fjalë për  lokalin Catalyea Lounge.

Lokali i Andit është rrethuar  dhe sipas një dëshmitareje, lokali është mbyllur gjatë natës.

Sipas saj, zhurma  nga lokali në lagje mund të jetë bërë shkak për mbylljen./Express