Web Analytics
BallinaSHOWBIZAndrra Destani nuk zbulohet shumë, kështu vishet për të shëtitur rrugëve të...

Andrra Destani nuk zbulohet shumë, kështu vishet për të shëtitur rrugëve të Italis

Andrra Destani tashmë nuk është një emer i panjohur për të gjithë.

Ajo u bë e njohur për publikun sapo zyrtariozi lidhjen e saj me këngëtarin Sinan Hoxha, shkruan InfoKosova.

 

Andrrën e karakterizojnë paraqitjet e saj elegante dhe me shumë stil.

Edhe pse në ditë vere dhe me temperatura të larta në paraqitjen e fundit ajo ka vendosur të vishet më rroba ngjyrë të zezë dhe që nuk e zbulojnë shumë e sigurisht se po duket për mrekulli./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit