Web Analytics
BallinaUncategorizedAndrra dhe Sinani shihen me një moment intime

Andrra dhe Sinani shihen me një moment intime

Andrra dhe Sinani vazhdojnë të jenë emra të dalluar në mediet rozë.

Dyshja në çdo kohë kalojnë në lajm, dhe janë emra që komentohen për çdo veprim.

Edhe në këtë fotografi të fundit, duke shprehur lumturinë që kanë mes veti, çifti shihen tejet afër njëri tjetrit.

Theksojmë, dyshja janë prindër të dy djemve.

Shikojeni se sa të zjarrtë duken çifti./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit