Web Analytics
BallinaSHOWBIZAndrra i thotë dua shumë fëmijë, Sinani shkurt: jo!

Andrra i thotë dua shumë fëmijë, Sinani shkurt: jo!

Çifti Sinan dhe Andra Hoxha, janë nder çiftet më të dashura.

Ata janë të martuar dhe kanë dy fëmije.

Sinani shpesh herë flet për martesën e tij me Andren, duke treguar se pas martesës Sinani kthehet në shtëpi në ora 9 e darkës, me përjashtim të koncerteve ose dasmave.

Madje ai ka deklaruar se Andrra është nga ato vajzat tradicionale që donë shumë fëmijë, por Sinani ka vendosur ti thotë “jo, sepse fëmijët janë një obligimin i madh”.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit