Web Analytics
BallinaUncategorizedAndrra ka shkëlqyer në festën e ditëlindjes së saj, kombinimi në veshje...

Andrra ka shkëlqyer në festën e ditëlindjes së saj, kombinimi në veshje merr gjithë vëmendjen

Andrra Destani, është bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Sinan Hoxha.

Ajo që kur u martua me atë, vazhdimisht është pjesë e mediave rozë.

Nuk kalojë shumë kohë dhe ajo u bë nënë e dy djemve, shpesh herë Andrra në rrjetet e saj sociale tregon shumë nga jeta e saj e përditshme.

Ajo po jeton një jetë shumë luksoze, duke treguar se është një grua shumë e lumtur krah burrit kësaj.

Andrra mbrëmë ka festuar ditëlindjen, ajo ka dalë me festuar ditëlindjen e saj me familjarët e saj e  kombinuar bukur në veshje, Andrra ka shkëlqyer në ditëlindjen e saj.

Kësaj pamje nuk do t’i rezistojë as burri i saj, Sinan Hoxha. /ORAinfo/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit