Andrra Destani dhe Sinan Hoxha janë prezent në dasmën e Afrona Dikës dhe Blero Muharremit.

Bukuroshja Andërr e ka bërë me dije se ajo po qëndron e po kënaqet në këtë dasmë.

Në dasmën më të përfolur dhe më të shumëpritur të Bleros dhe të Afronës janë bërë bashkë fytyra shumë të njohur të showbizit shqiptare.

Blero dhe Afrona zgjodhën që këtë natë të tyrë të rëndësishme ta ndajnë edhe me disa nga miqtë e tyre më të afërt të shoubizit vendor.

Për shoqëri të mirë dhe besnik Blero njihet të ketë edhe me Sinan Hoxhën, andaj edhe është i ftuar me bashkëshorten e tij Andrrën.

Padyshim që të dy morrën vëmendjen me veshjen dhe rregullimin që kishin bërë, por pak më shumë Andrra e cila po duket tamam si një princeshë. /Kosovarja/