Web Analytics
BallinaSHOWBIZAndrra me Sinanin nisin pushimet, postojnë foto duke u puthur

Andrra me Sinanin nisin pushimet, postojnë foto duke u puthur

Andrra Destani dhe Sinan Hoxha, janë ndër çiftet më të përfolura.

Ani pse kanë kohë të gjatë në lidhje, ata vazhdojnë të jenë shumë aktiv në rrjetet e tyre sociale.

Jeta e tyre ka ndryshuar, që ku të dy janë bërë prindër të dy fëmijëve, të dy djemve.

Ani pse janë shumë të angazhuar, ata gjejnë kohë edhe për pushime, së fundmi ata kanë publikuar një imazh ku shihen duke u puthur në një jaht luksoz./ORAinfo/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit