Web Analytics
BallinaUncategorizedAndrra nuk njihet me shtimin e kilogramëve

Andrra nuk njihet me shtimin e kilogramëve

Andrra Destani në imazhet e fundit që ka publikuar shihet që ka shtuar shumë kilogramë.

Ajo gjithmonë vazhdon të jetë aktive me pozat e ndryshme tek ndjekësit, ku në çdo kohë kalon në lajm.

Pasi që ka një stil perfekt, Andrra këtë herë duket ndryshe me shtimin e kilogramëve.

Edhe në veshje të ngushtë dhe me një shkrepje të imazhit nga afër vështirë ta njihni që është ajo, theksojmë, Andrra dhe Sinani janë prindër të dy fëmijëve.

Shiko videot:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit