Andrra pozon e zjarrtë nga pushimet

Andrra Destani në shumë momente e dëshmon që është një person i dalluar dhe merr vëmendje.

Me poza të ndryshme për ndjekësit që ka, shumë herë kalon në lajm, shkruan “Kosovarja”.

Pasi që i kushton rëndësi dukjes fizike, në çdo kohë shihet që ka një stil të dalluar.

Edhe këtë herë, derisa shihet në pushime Andrra ka publikuar një fotografi të bukur ku tregon që po shijon kohën.

Theksojmë, ajo dhe Sinani janë prindër të dy fëmijëve.