Web Analytics
BallinaSHOWBIZAngela lë nam më të dashurin në fotot e fundit

Angela lë nam më të dashurin në fotot e fundit

Bukuroshja dhe modelja shqiptare ka postuar një set të fotografive në Porto Cervos në Sassari të Italisë me burrin e saj Dragos Savulescun.

Angela Martini mund ta shkaktojë përsëri probleme për burrin e saj Dragos Savulescun pasi që ka postuar një set të fotografive nga pushimet e saj në Porto Cervos të Italisë.

Kujtojmë së vitin e kaluar Dragos ishte arrestuar nga Interpoli në Mykonos të Greqisë, momentin kur Angela kishte postuar disa fotografi nga pushimet atje në Instagram, të njëjtën gjë ajo e ka bërë edhe sonte ku ka postuar disa video dhe dy foto më të dashurin e saj.

Në njërën prej tyre është edhe foshnja e vogël të cilën Dragos dhe Angela e kanë lindur përmes një nënë surrogate, “Duke i bërë kujtimet”, ka shkruar Angela në këtë fotografi, teksa çifti shihen të përqafuar dhe të lumtur me njëri-tjetrin.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit