Web Analytics
BallinaSHOWBIZAngela Martini është një nga ne, vetëm me më shumë para

Angela Martini është një nga ne, vetëm me më shumë para

Angela Martini është një vajzë shumë romantike, me një foto nga avioni me të cilin po udhëton, ajona ka treguar se çfarë e emocionon më së shumti kur udhëton.

”Çdo herë që shoh filma në avion, qaj, bëhem shumë emocionale”, shkruan ajo në këtë foto që ka postuar në Instagram.

Përveç anës sentimentale Martini na tregoi se është duke udhëtuar në “first class” dhe ajo çfarë bie tjetër në sy është luksi i kabinës të avionit.

Disa muaj më parë ajo dhe bashkëshorti i saj u bënë prindër të një djalë dhe kanë treguar se vogëlushi i ka dhënë tjetër kuptim jetës së tyre./kryefjala/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit