Angela Martini habit me fotot e fundit, pozon pa të brenshme

Angela Martini është njëra ndër modelet më të suksesshme.

Ajo merr vëmendje të madhe në çdo paraqitje të saj, pasi që gjithmonë është e kuruar deri në detajin e fundit dhe sigurisht duket shumë bukur.

Së fundmi ajo ka postuar disa foto në llogarinë e saj në Instagram ku duket tejet provokuese, shkruan “Kosovarja”.

Të veshur ka një fustan të bardhë i cili është mjaft i hapur sa për të vënë në pah format e saja përfekte që modelja ka.

Ndërkaq ajo që ka rënë në sy është se Angela sipas modelit të fustanit nuk paska veshur të brenshme.

Gjithsesi, ajo po duket bukur dhe me shumë klasë. /Kosovarja/