Angela Martini i tregon të pasmet në fustanin e shkurt

Angela Martini është paraqitur superjoshëse në foton që ka postuar.

E veshur në fustan, Martini ka marrë pozitë provokative.

Ajo ka po.zuar nga një anije ku shihet duke shijuar pamjet nga deti.

Modelja, mori komente dhe pëlqime të shumta nga ndjekësit.

Ndryshe, Angela njihet për po.zat e tilla në rrjete sociale.