Angela Martini me këto ushqime e mban trupin në top formë

Angela Martini duket e parezistueshme në foton e fundit.

Angela Martini ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën shfaqet nga pishina.

Modelja teksa po merrte rreze dielli, pozoi duke ngrënë pasta dhe po shijonte një gotë verë në një kënd të pishinës.

Vëmendja e ndjekësve ishte tek fiziku i saj, teksa kishte vënë në plan të parë gjoksin në bikinit të gjelbërta.

Kujtojmë se Angela Martini është e martuar me biznesmenin Dragos Savulescu.