Angela Martini një supermodele, ekspozon linjat në top formë

Konsiderohet si një nga femrat më sek.si shqiptare, dhe këtë epitet e dëshmon në secilën paraqitje.

Modelja e njohur, Angela Martini kujdeset që çdo herë të vjen jos.hëse, në secilën paraqitje të saj.

Ajo në paraqitjen e saj të fundit, ka fituar edhe njëherë vëmendjen e fansave dhe të mediave rozë, duke ekspo.zuar linjat e saj tru.pore në formën më të mirë.

Angela edhe njëherë e ka dësmuar se jo rastësisht konsiderohet si një nga modelet më të bukura shqiptare. /IndeksOnline/