Web Analytics
BallinaSHOWBIZAngela Martini shëtit rrugët e Milanos me këmishë të zbërthyer

Angela Martini shëtit rrugët e Milanos me këmishë të zbërthyer

Një nga femrat më të bukura shqiptare që merr vëmendje në çdo postim.

Duke qenë një modele atraktive dhe në lëvizje, së fundi gjendet në Itali – Milano.

Por, vëmendje morën disa imazhe të Miss universe Albania ku ka pozuar në rrugët e Milanos me këmishë të zbërthyer.

Martini dukej në formë të mirë dhe mjaft provokuese derisa nuk i mungonte buzëqeshja në fytyrë./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit