Angela Martini s’la gjë pa treguar në foton e fundit

Modelja dhe shkrimtarja shqiptare, Angela Martini nuk i ka ndalur pr.ovokimet në rrjetet sociale.

Bukuroshja shqiptare sonte është paraqitur e veshur me një fustan elegant, por që i tregon asetet e saj.

Ajo tregon gjoksin e saj gjigant por tregon edhe këmbët.

“Prodhim Shkodre”, ka shkruar bukuroshja shqiptare poshtë këtyre fotove. /Express/