Web Analytics
BallinaSHOWBIZAngela Martini të ‘ik’ trurin në imazhet e reja

Angela Martini të ‘ik’ trurin në imazhet e reja

Modelja, Angela Martini, është një prej modeleve më të bukura shqiptare, si dhe një ndër më të pasurat.

Bukuroshja mahnit me format e admirueshme trupore sa herë që poston imazhe të reja.

Po kështu veproi edhe së fundmi në llogarinë e saj në Instagram, ku duket tejet pr.ovokative.

E veshur me rroba të brendshme ngjyrë të zezë, ajo duket kaq terheqese./kosovarja/

 

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit