10.8 C
Kosovo
E premte, 13 Dhjetor, 2019
Ballina Anija pëson prishje në motor, pasagjerët norvegjez shohin tmerrin me sytë e...

Anija pëson prishje në motor, pasagjerët norvegjez shohin tmerrin me sytë e tyre!

Një anije me pasagjer në Norvegji duke lundruar ka pësuar prishje në motorin e saj, shkruan “InfoKosova”.

Akoma nuk është bërë e ditur se e cilës kompani është kjo anije, por në pamje shihen pasagjerët të cilët i ka kapluar paniku.

Anija ka pësuar prishje në motorin e saj si duket dhe më pas e ka humbur kontrollin, një pamje e cila gjason me atë të termeteve që bëhen në tokë.

Në pamjet e siguruara nga “InfoKosova” shihen pasagjerët që e përjetojnë tmerrin me sytë e tyre tek sa anija donte të fundosej në ujërat e detit.

Ky dështim i motorit të kësaj pjese të anijes, është shkaktuar si pasojë e erërave të forta.

Në disa raste shihet edhe pjesa e epërme e tavanit duke rënë mbi pasagjerët./InfoKosova/

Shiko Videon:

608,850FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

Hoxha apel shqiptarëve: “Nëse s’keni pare, trusni b…ën dhe kqyrne Feriden”

Imami nga Shkupi, Sadulla Bajrami në një ligjeratë para xhematit ka folur rreth varfërisë. Ai ka apeluar që nëse nuk keni para, të rrini në...
web
analytics