Web Analytics
BallinaUncategorizedAnita dhe Lola duken shumë bukur në këtë paraqitje

Anita dhe Lola duken shumë bukur në këtë paraqitje

Motrat Muçaj Anita dhe Lola tashmë janë edhe kunata prej shumë vitesh, shkruan “InfoKosova”.

Që të dy motrat janë martuar për dy vëllezërit e AAK-së, Ramushin dhe Dautin.

Kemi pas rastin që t’i shohim shumë shpesh bashkë, Anitën dhe Lolën, por në këtë paraqitje që do t’i shihni sonte, ato po shkëlqejnë./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit