Anita Muja është gruaja e politikanit të njohur kosovar, Shaip Muja.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Anita sonte ka publikuar një tavolinë përmes së cilën tregon se sonte do të han një darkë romantike.