Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip KosovaAnita e zëvendësoi në ‘BBVK’, vjen reagimi i parë i Afërditës

Anita e zëvendësoi në ‘BBVK’, vjen reagimi i parë i Afërditës

Afërdita Paqarada ishte opinioniste prej datës 5 dhjetor. Ajo ka dhënë mendime nga më të ndryshmet për banorët brenda shtëpisë.

Por, të premten që shkoi modelja e njohur kosovare bëri të ditur se po heq dorë nga karriga e famshme e këtij Reality Show.

Afërdita nuk mungoi as me opinione publike në rrjetin e saj social Instagram gjate spektaktit te brendshem ajo ishte nder shikuesit dhe ndau nje storje interesante.

Shikoni se çka ka postuar ajo. /nzoom

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit