Web Analytics
BallinaSHOWBIZAnita Haradinaj lajmërohet nga salloni ondolim, me këtë pamje do ta ‘çmend’...

Anita Haradinaj lajmërohet nga salloni ondolim, me këtë pamje do ta ‘çmend’ edhe Ramushin

Anita Muҫaj është moderatore shumë e njohur në vendin tonë.

Përveç me profesionin e saj, Anita u bë e njohur si gruaja e politikanit Ramush Haradinajt.

Çifti janë shumë të përfolur edhe për jetën e tyre private.

Anita është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo sot ka shpërndarë pamje nga salloni ondolim, ku shihet të ketë bërë ndërhyrje të mëdha.

Flokët dhe fytyra e Anitës duket të kenë marrë pamje ndryshe, por duket bukur si gjithëherë.

E me këtë pamje me suguri do ta befasojë për të mirë edhe burrin e saj, Ramushin.

Ndryshe Anita e ndaloi garën e saj në ‘Dance Albania’ pas një incidenti në gju./ORAinfo/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit