Web Analytics
BallinaSHOWBIZAnita Haradinaj më e bukur se kurrë më parë

Anita Haradinaj më e bukur se kurrë më parë

Anita Muҫaj është moderatore shumë e njohur në vendin tonë.

Përveç me profesionin e saj, Anita u bë e njohur si gruaja e politikanit Ramush Haradinajt.

Anita është prej një jete në televizion, gjithmonë rrezatuese.

Prezantuesja e famshëm, së fundi e shijoi një eksperiencë ndryshe.

Atë në spektaklin e vallëzimit “Dance Albania”.

Anita, e morri më të mirën nga kjo eksperiencë dhe këtë e ka thënë vetë disa herë, duke treguar se është kënaqur pa fund.

Anites i është shtuar shkëlqimi vitet e fundit.

E kjo është mese e dukshme, madje tregohet edhe në këtë fotografi./kosovarja

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit