Web Analytics
BallinaSHOWBIZAnita Haradinaj shkund skenën e “Dance with me”, si e la “Rambo”...

Anita Haradinaj shkund skenën e “Dance with me”, si e la “Rambo” të kërcente?

Mbrëmjen e sotme ka startuar në Klan “Dance with me” ku shumë artistë kanë performuar në skenë.

Një ndër personazhet që spikati më tepër është gazetarja Anita Muçaj, ose ndryshe bashkëshortja e Ramush Haradinaj, ndonse prezantimi i saj ka qenë mjaft sportiv dhe spektakolar.

Anita njihet për sportivitetin e saj dhe mënyrën sesi e mbizotëron skenën, një gjë është e sigurt, Anita me performancën e sotme e ka nisur mbarë madje ne e presim në finale.

Pra, edhe pse u shpreh se ka kërcyer vetëm në evente familjare, Anita u paraqit si një balerinë profesioniste.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit