Web Analytics
BallinaSHOWBIZAnita në krahët e babit, me fjalë emocionuese uron nënën e ndjerë:...

Anita në krahët e babit, me fjalë emocionuese uron nënën e ndjerë: Gëzuar shpirt nga kudo që të jesh

Anita Muҫaj është prezantuese shumë e njohur në vendin tonë, përveç me profesionin e saj, Anita u bë e njohur si gruaja e politikanit dhe kryeministrit aktuar, Ramush Haradinajt.

Anitën e gjejmë tejet aktive me postime në rrjete sociale.

Para pak çastesh ka sjell një foto tejet emocionuese në krahët e babit të saj, Mustafës, duke i uruar ditëlindjen nënës së saj të ndjerë.

“Unë dhe ky plaku në mungesë të plakës po ja festojmë ditëlindjen. Mam duke qenë e madhe edhe ditëlindjen e ke në këtë ditë të madhe. Gëzuar shpirt nga kudo që të jesh. Të duam”, ka shkruar Anita. /ORAinfo/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit