Antonela Berisha me imazhe të reja: Shih me sy e so për ty

Ajo merrë vëmendjen me çdo postim që bënë.

Duke qenë aktive Antonela numëron afro 500 mijë ndjekës në Instagram.

Ish – banorja e Big Brother VIP, që bëri zë të zhurmshëm, poston imazhe të ndryshme nga përditshmëria dhe projektet derisa pranon mijëra pëlqime dhe komente pozitive.

Së fundi, në disa poza të reja ajo ka shkruar: “Shif me sy e so për ty”./Kosovarja/