Antonela dhe Melisa bëhën bashkë, ironizojnë me Andin

Vajzat e emisionit Përputhën, Antonela Berisha dhe Melisa Lleshi, janë berë sot bashkë.

Ato janë takuar për një ‘drek serioze’, shkruan infokosova.

Në një video të publikuar në instagram, Antonela dhe Melisa kanë ironizuar me Andin.
“Jam këtu me kokëkuqen për një drek serioze”, dëgjohet Antonela duke thënë dhe duke qeshur.

Kujtojmë, se ishte Andi ai i cili para disa dite i bëri ftes publike Melises për një ‘kafe serioze’./infokosova