Web Analytics
BallinaUncategorizedAntonela dhe Melisa i bëjn ‘diss’ Ledjanes

Antonela dhe Melisa i bëjn ‘diss’ Ledjanes

Ish konkurrentja e Përputhën, Melisa Lleshi, rikthye sot vetëm për ta prezantuar emisionit Përputhen, pas që prezantuesja Bora Zemani është e infektuar me COVID-19.

Gjatë regjistrimit të emisionit, ishte konkurrentja aktuale Antonela Berisha, ajo e cila ka publikuar një video të cilën e kishte realizuar së bashku me Melisën në kohë të publicitetit.

“Kë do mbysim sot, ëhë, macen e zezë”, dëgjohet Antonela teksa Melisa e pohon duke qeshur.

Duke marrë parasysh së Melisa dhe Antonela, nuk i kanë mardhënjet mirë bashkë me Ledjanen, sigurisht se ky ‘diss’ është lëshuar për të./infokosova

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit