Antonela do i’u lë pa gjumë me foto provokuese

Antonela Berisha u bë e njohur fillimisht si konkurrente në emisionin e dashurisë “Për’puthen”, prej nga doli ashtu si hyri, beqare.

Ajo mori pjesë edhe si banore në “Big Brother VIP”, dhe po vazhdon të jetë mjaft e ndjekur në rrjetet sociale.

Berisha numëron afro 500 mijë ndjekës në Instagram ku poston imazhe të ndryshme për të mbajtur aktivë fansat e saj.

Së fundi, ajo ka postuar disa fotografi ku është shfaqur me fustan të vjollcë derisa i theksonte linjat trupore bombastike./Kosovarja/

Shiko fotot: