Web Analytics

Antonela e tepron kësaj here, fustani tejet i hapur i’a qet krejt gjoksin në lëndinë

Nga: InfoKosova

Ajo u bë e njohur për publikun nga emisioni i dashurisë ‘Përputhen’.

Bëhet fjalë për Antonela Berishën.

Jo rrallëher ajo bëhet cak i mediave rozë.

Antonela Berisha vazhdon të jetë aktive në Instagram për 478 mijë ndjekësit e saj.

Ajo po vazhdon të jetë aktive edhe në jetën biznesore ku tanimë menaxhon lokalin e saj me rroba për femra.

Ish – konkurrentja e ”Për’puthen”, poston edhe imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj ku shpesh herë merr vëmendje.

Antonela është ndër përsonazhet më të komentuara në shoëbizin shqiptar.

Me secilin postim dhe secilën paraqitje ajo arrin të marr vëmendjen e të gjithve.

Së fundi ajo ka pozuar në një fustan tejet të hapur, dhe po duket tejet tërheqëse./InfoKosova

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

Antonela e tepron kësaj here, fustani tejet i hapur i’a qet krejt gjoksin në lëndinë

Nga: InfoKosova

Ajo u bë e njohur për publikun nga emisioni i dashurisë ‘Përputhen’.

Bëhet fjalë për Antonela Berishën.

Jo rrallëher ajo bëhet cak i mediave rozë.

Antonela Berisha vazhdon të jetë aktive në Instagram për 478 mijë ndjekësit e saj.

Ajo po vazhdon të jetë aktive edhe në jetën biznesore ku tanimë menaxhon lokalin e saj me rroba për femra.

Ish – konkurrentja e ”Për’puthen”, poston edhe imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj ku shpesh herë merr vëmendje.

Antonela është ndër përsonazhet më të komentuara në shoëbizin shqiptar.

Me secilin postim dhe secilën paraqitje ajo arrin të marr vëmendjen e të gjithve.

Së fundi ajo ka pozuar në një fustan tejet të hapur, dhe po duket tejet tërheqëse./InfoKosova

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT