Antonela ‘harron’ te vesh sytjena dhe i dha flakën rrjetit

Antonela Berisha arrin të marr gjithmonë vëmendje.

Përmes fotografive të shumta e pr.ovokuese që i publikon Antonela arrin të komentohet mjaftë shumë.

Së fundi ajo ka publikuar një fotografi ë veshur me një fustan të kuq teksa në fokus kishte gjoksin gjigant.

Për më shumë shiko fotografin së sa e zjarrtë duket kaçurrelja./InfoKosova/