Antonela nuk ka të ndalur, fotografohet e ‘nxehtë’ pa recipeta

Antonela Berisha ka publikuar dy fotografi në llogarinë e saj instagram.

Ajo shihet e veshur me një setër të bardh dhe një fjongo të vendosur në fyt, shkruan InfoKosova.

Antonela kishte vënë në fokus gjoksin e saj me të cilin po dukej shumë e zjarrtë.

Megjithatë po duket shumë bukur./InfoKosova/