Web Analytics
BallinaUncategorizedAntonela tregon se kush i pëlqen brenda BBV

Antonela tregon se kush i pëlqen brenda BBV

Gjatë ditës së sotme, në darkë Antonela shfrytëzoi kohën për të shprehur pëlqimin e saj.

Ditëve të kaluara që pas hyrjes së Valonit, kishin filluar ngacmimet nga ana e Antonelës ndaj tij duke i bërë edhe pyetje provokuese.

Antonela tregoi se ka pëlqim ndaj Valonit, dhe veprimet e saj tregojnë se ajo ndjehet xheloze për Beniadën, ajo tha se po i rri shumë afër Valonit, /Blic/

Më poshtë keni videon kur Antonela filloi të fliste për pëlqimin e saj.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit