Antonia godet ashpër produksionin e ‘Përputhen’: T’rri tua lus b… atyre

Antonia është njëra ndër konkurentet e fundit që është larguar nga “Përputhen 3”.

Ajo përmes një postimi në Instagram e ka ndarë lajmin me ndjekësit e saj menjëherë pas daljes, shkruan lajmi.net.

Antonia në postim sqaroi se për arsye shëndetësore i duhet të largohet dhe për shkaqe që produksioni nuk kanë besim tek ajo, jo është pare teksa ka hyrë live së bashku me Adën, tjetër konkurente e përjashtuar ishte shprehja ajo e cila çuditi kur për një moment Antonela shprehet ashpër për produksionin, duke thënë ‘T’rri tua lusë b… atyre’.

Antonela ishte vajza që nuk pati shumë kohë që hyri në program dhe ka zhvilluar vetëm disa takime./Lajmi/

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by P.puthennews1 (@p.puthennews1)