Web Analytics
BallinaSHOWBIZAnxhelina Hadëgjonaj zbulon trupin si ‘peshk’ nga pushimet, mahnit me linjat e...

Anxhelina Hadëgjonaj zbulon trupin si ‘peshk’ nga pushimet, mahnit me linjat e saj

Anxhelina Hadërgjonaj mahnit me pozat nga pushimet e verës.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj, është duke shijuar së fundmi disa ditë të mira pushimi.

Ajo i ka mbajtur të azhurnuar fansat e saj në rrjetet sociale, duke publikuar fotografi dhe video të ndryshme nga pushimet e saj verore.

Në disa fotografi të publikuar gjatë këtyre ditëve, Hadërgjonaj mund të shihet në poza atraktive me veshje plazhi buzë pishinës.

Ajo u kujdes që të theksojë linjat e saj të trupit, të cilat vijnë si rezultat i përkushtimit të saj në palestër.

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

630,284FansaPëlqeje
28,213NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit