Web Analytics
BallinaSHOWBIZArbana 'ankohet' publikisht në Eduartin

Arbana ‘ankohet’ publikisht në Eduartin

Arbana Osmani (lindur më 7 Mai 1983) dhe është prezantuese televizive dhe radiofonike në Shqipëri.

Në vitin 2002, Arbana prezanton se bashku me Ermal Mamaqin, Eno Popin dhe Drini Zeqon, Select në Top Channel, një program muzikor i përditshëm ku ajo do të qëndronte deri në vitin 2004.

Në vitin 2008 Arbanës i besohet drejtimi i Reality Show Big Brother, me audience maksimale, program të cilin ajo vazhdon ta moderoje edhe momentalisht.

Pas një viti larg kamerave, ajo u kthye në televizion, me show-in më të madh televiziv ne trojet shqiptare “Big Brother VIP Albania”.

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj janë një nga ciftet më të komentuara.

Ata po punojnë bashkë në shumë projekte.

Së fundmi Arbana publikoi një foto bashkë me vazjën e saj Zoi ku duken duke shikuar Eduartin në një emision.

”Duke shikuar babin që më shumë po e shohim në TV se në shpi këto ditë” shkruan Arbana./InfoKosova/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit