Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveArbana e bën Luizin të buzëqeshë vesh më vesh me atë që...

Arbana e bën Luizin të buzëqeshë vesh më vesh me atë që i tha në fillim të emisionit

Me të nisur primi në Big Brother Vip Albania, Arbana I ka bërë një koment të veçantë Luizit për veshjen.Ajo e ka krahasuar atë me një kamarier, me kamarierët e lokaleve elitare në Francë, shtoi ajo. Sigurisht komenti është pritur me të qeshura nga Luizi.

Edhe herën e kaluar Arbana e krahasoi veshjen e tij me atë të një prifti. Arbana flet për veshjen e Luizit por le të flasim pak për veshjen e saj.Arbana kur vesh kostume, vesh ato që veshin supermodelet – xxl. Supermodelet ndoshta nuk zhduken brenda atyre kostumeve por Arbana humbet ndonjëherë.

Nuk kuptohet nëse është një veshje spektakli apo një veshje e marrë borxh komshit për dasmën e çunit të dajës.Gjithsesi, komenti i Arbanës u mbështet nga e qeshura domethënëse e Kiarës. Ndërkohë për sot kanë qenë të nominuar plot 7 banorë, Qetsori, Maestro, Sabiani, Antoneta, Fotinia, Nita dhe Dea. Njëri prej tyre do lërë përfundimisht shtëpinë.

Ndryshe eshte Sabiani ai i cili eshte larguar nga shtepia me e fmashme ne Shqiper Big Brother Vip Albania 2, kjo per here te tret, pasi ne edicionin e pare ishte larguar duke e pasur bileten e kthimit.

Rrjetet Sociale

630,319FansaPëlqeje
28,213NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit