Web Analytics
BallinaUncategorizedArbana hoqi dorë, zbulohet kush do e prezantojë 'Big Brother Albania 10'

Arbana hoqi dorë, zbulohet kush do e prezantojë ‘Big Brother Albania 10’

“Big Brother” do të rikthehet këtë vit në ekranin e “Top Channel”, por nuk do të jetë Arbana prezantuesja.

Vetë moderatorja u shpreh pak kohë më parë se është në dilemë për këtë format.

“Unë kam dilemat e mia për rikthimin e formatit dhe realizimin e tij me standartet e dikurshme”, tha Arbana.

Sot po përflitet se prezantuese e “Big Brother 10” do të jetë pikërisht Luana Vjollca.

Moderatorja në mbyllje të programit të saj “Shiko kush luan” deklaroi se do rikthehet shumë shpejt në ekran, brenda 1 muaji.

Kaq ka mjaftuar që të ngjallen dyshimet se Luana do të prezantojë “Big Brother”.

Kjo nuk është hera e parë që Luana përflitet për prezantimin e spektaklit të njohur pasi edhe dy vite më parë emri i saj ishte ndër më të komentuarit në media.

Rrjetet Sociale

630,775FansaPëlqeje
28,196NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit