Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveArbana: Kaloni momente romantike, ne do flejm herët sonte

Arbana: Kaloni momente romantike, ne do flejm herët sonte

Big Brother është ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse kanë fituar simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para ekranit me orë dhe ditë të tëra.

Fuqia e shikueshmëris së programit është aq e madhe saqe asnjë detaj i mbrëmjeve te Prime-it por edhe gjatë transmetimit 24 orësh nuk po u ikën fansave të programit dhe shtëpisë së VIP-ave shqiptarë.

Pasi Kiara fitoi lojën e imitimeve, Vëllai i Madh vendosi që t’i plotësojë asaj dëshirën e kërkuar. Kiara kërkoi një suitë për të dhe Luizin dhe Vëllai i Madh i plotësoi dëshirën. Ajo do kalojë një natë romantike aty me Luizin.

Por ajo qe shkaktoi te qeshura te sikletshme tek qifti dhe nje atmosfere te mire ne studio ishin fjalet e Arbanes drejtuar Kiares dhe Luizit, mund te kaloni momente romantike, ne do flejm heret sonte./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

630,561FansaPëlqeje
28,204NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit