Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveArbana nuk e fsheh, këto janë 2 banorët e preferuar të Eduartit-...

Arbana nuk e fsheh, këto janë 2 banorët e preferuar të Eduartit- regjisorit të “Big Brother VIP” (VIDEO)

Arbana Osmani ka publikur së fundi një video në InstaStory ku po ndjek “Big Brother VIP” nga shtëpia e saj bashkë me partnerin, Eduartin. Në ekran shfaqet Luizi dhe Tani teksa hedhin batuta me njëri-tjetrin dhe qeshin. Bashkë me to shkrihet së qeshuri edhe Eduarti.

“Mendova se do isha më i shëmtuari i shtëpisë…. derisa hyri Bledi”, thotë tani që ka bërë për të qeshur, Luizin, Arbanën dhe Eduartin. “3 shkodran që qeshin me njëri-tjetrin pa pushim”, shkruan Arbana krah videos./albeu

Eduart Grishaj eshte regjisori i dy edicioneve “Big Brother Vip Albania 1 dhe 2”. Qe te dy kishin shikushmeri te madhe nga publiku dhe puna e Eduartit me te vertet eshte per t’u duartrokitur. Kujtojme se Eduarti eshte partneri i Arbanes te cilet jane prinder te dy femijve.

Ndonse Eduarti eshte me pak i ekspozuar ne rrjete sociale, ai tash e disa vite bashjeton me Arbanen dhe femijet e tyre. Ata njihet si nje nder ciftet me te dashura te showbizit shqipar. Arbana eshte nene e nje djali nga martesa e pare, ndersa eshte nene e dy femijeve me Eduartin /Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,645FansaPëlqeje
28,201NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit