Arbana Osmani darkon me këtë mashkull, dhe nuk është Eduarti

Arbana Osmani është ndër moderatoret më të suksesshmë shqiptare.

Pas një pushimi të gjatë që nga përfundimi i BBV-së ajo tani ka filluar sërish punën intensive në Top Channel.

Moderatorja është mjaft aktive në rrjetet sociale ku herë pas here ndanë momente nga përditshmëria.

Së fundi ajo ka ndarë një instastory ku shihet duke darkuar me djalin e saj Jonin dhe si duket nënë e bir po kalojnë momente të bukura bashkë./InfoKosova/