Web Analytics

Arbana Osmani e pagëzon të bijen në kishë, ja ku e vë kryqin

Nga: InfoKosova

Prezantuesja Arbana Osmani pas marteses me Eduart Grishaj, ka filluar ta theksoj më shumë përkatësinë fetare.

Për Osmanin, lidhja me fenë, kishen dhe kryqet, duket të jetë më e fortë dhe siç shihet, shumë më publike.

Së fundi, çifti e kanë pagëzuar të bijen në kishë dhe Arbana është shfaqur shumë elegante me një fustan me qershiza në ngjyrat kuq dhe zi.

Në këto foto lë mbresa energjia pozitive, por edhe vathët e mëdhenjë në formë kryqi të prezantueses./Kosovarja/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

Arbana Osmani e pagëzon të bijen në kishë, ja ku e vë kryqin

Nga: InfoKosova

Prezantuesja Arbana Osmani pas marteses me Eduart Grishaj, ka filluar ta theksoj më shumë përkatësinë fetare.

Për Osmanin, lidhja me fenë, kishen dhe kryqet, duket të jetë më e fortë dhe siç shihet, shumë më publike.

Së fundi, çifti e kanë pagëzuar të bijen në kishë dhe Arbana është shfaqur shumë elegante me një fustan me qershiza në ngjyrat kuq dhe zi.

Në këto foto lë mbresa energjia pozitive, por edhe vathët e mëdhenjë në formë kryqi të prezantueses./Kosovarja/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT