Arbana Osmani flet rreth shtatzënisë

Arbana Osmani është në pritje të ëmbël.

Siç dihet tashmë moderatorja Arbana Osmani dhe partneri i saj Eduardt Grishaj shumë shpejt priten të bëhen prindër.

Moderatorja gjatë kësaj periudhe ka publikuar gatime të ndryshme për të clat jo rrallë herë ka marrë kritika nga publiku të cilët i thonë asaj se janë të dëmshme për shtatzëni.

Ndërsa minuta më parë, ajo flet rreth rrugëtimit të shtatzënisë për çfarë thotë se është shumë i bukur.

Më poshtë gjeni postimin e plotë të Arbanës.