Web Analytics
BallinaUncategorizedArbana Osmani lumturohet nga i dashuri i saj i ri Eduarti dhe..

Arbana Osmani lumturohet nga i dashuri i saj i ri Eduarti dhe..

Arbana Osmani e pranon publikisht se është e lumtur kur pranë saj ka Eduartin dhe ushqimin.

Arbana Osmani së fundi është rikthyer me emisionin “Dua të të bëj të lumtur”.

Moderatorja çdo herë ka treguar se e ka pasion gatimin, madje ka botuar dy libra me receta gatimi.

Ajo ka postuar një fotografi në Instagram, në të cilën thotë se është gjithmonë e lumtur me ushqim dhe Eduartin.

“Gjithmonë e lumtur me ushqim dhe me Eduard Grishaj”, ka shkruar ajo sipër fotografisë.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit