Arbana Osmani merr vëmendje me fustanin e shkurtër dhe dekoltenë e hapur

Moderatorja si çdo natë ka zgjedhur të duket elegante, Arbana Osmani sonte ka zgjedhur një fustan me ngjyrë të zezë. 

Moderatorja shqiptare ka ekspozuar këmbët me fustanin e shkurtër si dhe paksa dekoltenë e hapur tek gjoksi.

Në vazhdim, dukjen e ka perfeksionuar me makijazhd, flokët e rregulluara dhe një pale take.

Ndryshe, Arbana çdo transmetim live arrin të duket bukur e cila shpesh edhe komplimentohet nga banorët./Lajmi.net/