Arbana po duket bukur në “selfien” e fundit

Arbana Osmani është prezantuese televizive në Shqipëri, e cila ka bërë për vete një numër të madh ndjekësish duke u veçuar si moderatorja më e zonja e ekranit.

Ajo edhe sot vazhdon të korrë suksese të mëdha në karrierë, duke u bërë një emër i njohur dhe shumë i dashur.

Si pjesa dërmuese, edhe Arbana është mjaftë aktive në rrjete sociale që ndan foto të shumta të përditshmërisë por edhe në punë, në të cilat gjithmonë shfaqet me sharmë dhe stil unik.

Sot ajo ndau një imazh para pasqyrës, duke e shkruar “ kohë e gjatë pa “selfie”.

Epo, Arbana, na sjellë me shpesh këso “selfie” dhe prezantoje bukurinë tendë të rrallë./Kosovarja/