Web Analytics
BallinaSHOWBIZArbana tregon për herë të parë me çfarë e bëri për vete...

Arbana tregon për herë të parë me çfarë e bëri për vete Eduarti

Arbana Osmani eshte moderatorja shumë e dashur nga publiku.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale.

Në këtë mënyrë, ajo i jep mundësinë fansave të dinë sa më shumë rreth jetës së saj.

Së fundmi, ajo beri një “Ask me a question” në Instagram.

Moderatorja ka zbuluar se çfarë e ka bërë të dashurohet pas regjisorit.

Një ndjekës e pyet: “Edi, faseta emax i ka dhëmbët dhe ku i ka bërë?”.

Arbana është përgjigjur ne menyre shume interesante.

Ajo tha se dhëmbët i ka të tijat dhe se më ato e mori më qafë.

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit